79
73011

BLÄDDERBOK, "FLIP-BOOK",

Utropspris
500 - 600 SEK
44 - 53 EUR
46 - 56 USD
Klubbat pris
34 000 SEK
BLÄDDERBOK, "FLIP-BOOK",

1900-talets första hälft. Blädderbok där bilderna varierar från sida till sida. När man bläddrar snabbt ger det en illusion av rörelse. Längd 6,8, bredd 3,5, höjd 1,3 cm.

Slitage.