430
86229

FIGURIN, flintgods. Troligen England, 1700-tal.

Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
532 - 710 EUR
561 - 748 USD
Klubbat pris

Föreställande Jupiter, målad polykrom dekor. Höjd 29 cm.

Skador, lagningar.