665
181027

RESEKOFFERT, 1900-talets början.

Utropspris
1 000 SEK
89 EUR
94 USD
Klubbat pris
1 300 SEK

Klädd med kraftig linneväv bemålad i gult med svarta dekorränder. Handtag av läder. Monogram F.C. Längd 99, bredd 57, höjd 57 cm.

Slitage, skador.