685
184194

SOFFA, Frankrike 1800-talets andra hälft.

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
710 - 887 EUR
748 - 935 USD
Klubbat pris
6 500 SEK
Johanna Fock
Johanna Fock
Specialist Fashion
+46 (0)708 92 19 74

Knappstoppad sits och rygg i vinröd sammet. Längd 210, höjd 103 cm.

Slitage.