765
184484

GRINDAR, ett par, 1900-talets första hälft.

Utropspris
2 000 - 3 000 SEK
177 - 265 EUR
184 - 276 USD
Klubbat pris
2 200 SEK

Bemålade i vitt och grönt. Längd 144 vardera (utan gångjärnen), höjd 97/100 cm. Grindstolpar medföljer.

Smärre skador, slitage.