767
184493

SOLUR, 1900-talets mitt.

Utropspris
1 500 SEK
132 EUR
138 USD
Klubbat pris
3 500 SEK
SOLUR, 1900-talets mitt.

Grönlackerat järn.Rektangulär sockel med dekor av bladrankor. Solur uppburen av mansfigur. Höjd 134 cm.

Slitage.