A Hans J Wegner teak desk by Andreas Tuck, Denmark 1950's.
Teak, med klaffar, tre lådor i sargen. Längd 136 cm (+ 2 x 48 cm=232 cm), bredd 66 cm, höjd 73 cm.
Smärre repor och slitage. Nyckel saknas.
Kirjaudu sisään
Kirjautuminen epäonnistui
Bukowskis käyttää evästeitä sisäänkirjautumisen yhteydessä. Aktivoi evästeiden (cookies) käyttö verkkotunnukselle www.bukowskis.com ja yritä uudelleen.