Skador, lagningar, senare skiva, beslag saknas ställvis, ställvis senare beslag, maskstungen.
Alkuperä - Provenienssi
The Gunnar Jacobson Collection. See lot 1144.
Kirjaudu sisään
Kirjautuminen epäonnistui
Bukowskis käyttää evästeitä sisäänkirjautumisen yhteydessä. Aktivoi evästeiden (cookies) käyttö verkkotunnukselle www.bukowskis.com ja yritä uudelleen.