Fashion at auction right now
See all objects at our auctions
Discover our theme auctions
Become a customer and start bidding
Read about our results
Do you have items you want to sell?
Monogramcanvas med skinndetaljer. Tygfodrad. Ett innerfack. Märkt "LOUIS VUITTON PARIS made in USA". Ca 30 x 22 x 17 cm.
Slitage, fläckar. Undertill två "smälta" repor. Invändigt foder med slitage.
Kirjautuminen epäonnistui teknisistä syistä. Tarkista ystävällisesti että laitteesi nettiyhteys toimii.
Yritä ystävällisesti uudelleen ja ota yhteyttä Asiakaspalvelu jos ongelma ei poistu.