Furniture at auction right now
See all objects at our auctions
Discover our theme auctions
Become a customer and start bidding today
Read about our results
Do you have items you want to sell?
Fanerad med mahogny. Beslag av förgylld brons. Dekor av halvkolonner. Höjd 206, bredd 103 cm.
Ett bronsbeslag saknas i krön. Smärre fanerskador, torksprickor.
AsiakaspalveluOlethan yhteydessä asiakaspalveluumme, mikäli sinulla on kysymyksiä liittyen kuljetukseen, maksuun tai muihin asioihin.
RuotsiPuhelin maanantai – perjantai klo 9–13+46 8-614 08 00
SuomiPuhelin maanantai - perjantai klo 9–13+358-9-668 91 10
Kirjautuminen epäonnistui teknisistä syistä. Tarkista ystävällisesti että laitteesi nettiyhteys toimii.
Yritä ystävällisesti uudelleen ja ota yhteyttä Asiakaspalvelu jos ongelma ei poistu.