Furniture at auction right now
See all objects at our auctions
Discover our theme auctions
Become a customer and start bidding today
Read about our results
Do you have items you want to sell?
Spegel, rokoko, troligen Norrköpings hallstämpel, 1700-talets senare hälft.
Förgylld. Genombruten dekor med rocaillemotiv. Höjd ca 83 cm.
Slitage, märken, skador, maskstungen. Senare delar. Löst glas.
Kirjautuminen epäonnistui teknisistä syistä. Tarkista ystävällisesti että laitteesi nettiyhteys toimii.
Yritä ystävällisesti uudelleen ja ota yhteyttä Asiakaspalvelu jos ongelma ei poistu.