Ei yhteyttä palvelimeen

Juhani Linnovaara

(Suomi, Syntymävuosi 1934)
Juhani Linnovaara
(Suomi, Syntymävuosi 1934)

Juhani Linnovaara, "Rauniot viidakossa".

Sign. Olja på duk 60x75 cm.

Iänmukaista kulumaa.

Huutokauppa päättyi
Vasarahinta
9 400
103 494
9 999
Lähtöhinta
6 000 - 7 000 EUR
Huutokauppa on päättynyt.
Pohjahinta on saavutettu
Tehdyt tarjoukset (28 tarjousta)
13. joulu 2020 15:00
9 400 EUR
7
13. joulu 2020 15:00
9 200 EUR
13. joulu 2020 15:00
9 004 EUR
13. joulu 2020 14:58
8 800 EUR
7
13. joulu 2020 14:58
8 600 EUR
13. joulu 2020 14:57
8 400 EUR
7
13. joulu 2020 14:57
8 200 EUR
13. joulu 2020 14:57
8 006 EUR
7
13. joulu 2020 14:56
7 205 EUR
6
13. joulu 2020 14:56
7 005 EUR
13. joulu 2020 14:56
7 002 EUR
13. joulu 2020 14:56
6 705 EUR
6
13. joulu 2020 14:56
6 505 EUR
6
13. joulu 2020 14:54
6 201 EUR
13. joulu 2020 14:54
6 001 EUR
13. joulu 2020 14:39
5 800 EUR
5
13. joulu 2020 14:35
5 600 EUR
13. joulu 2020 14:35
5 500 EUR
4. joulu 2020 15:11
5 400 EUR
4. joulu 2020 15:11
5 200 EUR
4. joulu 2020 15:09
5 000 EUR
4. joulu 2020 15:09
4 800 EUR
4. joulu 2020 15:09
4 600 EUR
4. joulu 2020 15:09
4 400 EUR
3. joulu 2020 19:03
4 000 EUR
29. marras 2020 22:01
3 000 EUR
28. marras 2020 15:14
2 000 EUR
27. marras 2020 17:20
1 500 EUR
Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Lain mukaan ostaja maksaa tästä taideteoksesta taiteilijapalkkion. Enimmäismaksu on 5 %. Mitä korkeampi myyntihinta, sitä pienempi prosenttiosuus. Lisätietoja tästä laista:

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Tietoa ostamisesta
Kuvan käyttöoikeudet

Tämän tietokannan taideteokset ovat tekijänoikeudella suojattuja, eikä niitä saa kopioida ilman oikeudenhaltijoiden lupaa. Teokset kopioidaan tässä tietokannassa Bildupphovsrättin lisenssillä.

 Piilota
 Näytä lisää

577. An 18K white gold Gaudy clasp with white and black diamonds.
Lähtöhinta
30 000 - 40 000 SEK
Tämänhetkinen tarjous: