Marc Chagall, "Lovers at the Ishbah".
Sign. Merkattu 16/50. Värilitografia. Arches. Kuvakoko 59x95 cm. Lehden koko 75x117 cm.
Yleisvaikutelma hyvä.
Mourlot 983.
Tämän tietokannan taideteokset ovat tekijänoikeudella suojattuja, eikä niitä saa kopioida ilman oikeudenhaltijoiden lupaa. Teokset kopioidaan tässä tietokannassa Bildupphovsrättin lisenssillä.
Asiakaspalvelu
Olethan yhteydessä asiakaspalveluumme, mikäli sinulla on kysymyksiä liittyen kuljetukseen, maksuun tai muihin asioihin.
Ruotsi
Puhelin maanantai – perjantai klo 9–13
+46 8-614 08 00
Suomi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9–13
+358-9-668 91 10
Kirjautuminen epäonnistui teknisistä syistä. Tarkista ystävällisesti että laitteesi nettiyhteys toimii.
Yritä ystävällisesti uudelleen ja ota yhteyttä Asiakaspalvelu jos ongelma ei poistu.