Furniture at auction right now
See all objects at our auctions
Discover our theme auctions
Become a customer and start bidding today
Read about our results
Do you have items you want to sell?
Length 78, width 46, height 80 cm.
Slitage och förgyllnings ifyllnader.Skiva med små obetydliga naggar.
Sylvén, Torsten, Speglar 1650-1850, Stockholm 2000, jämför konsolbord av Jonas Frisk sid 129.
AsiakaspalveluOlethan yhteydessä asiakaspalveluumme, mikäli sinulla on kysymyksiä liittyen kuljetukseen, maksuun tai muihin asioihin.
RuotsiPuhelin maanantai – perjantai klo 9–13+46 8-614 08 00
SuomiPuhelin maanantai - perjantai klo 9–13+358-9-668 91 10
Kirjautuminen epäonnistui teknisistä syistä. Tarkista ystävällisesti että laitteesi nettiyhteys toimii.
Yritä ystävällisesti uudelleen ja ota yhteyttä Asiakaspalvelu jos ongelma ei poistu.