Ei yhteyttä palvelimeen
612
71153

LJUSSTAKAR,

Lähtöhinta
3 000 - 4 000 SEK
272 - 363 EUR
290 - 386 USD
Vasarahinta
3 400 SEK
Tietoa ostamisesta
LJUSSTAKAR,

ett par, tenn. Sengustavianska. Uppåt avsmalnande räfflat kolonnskaft på fyrdelad bas med gallerkant och kulfötter. Märkta RWS. Höjd 24,5 cm.

Ljushattar saknas, skador, lagningar.

 Piilota
 Näytä lisää

946. Tapestry painting, Halland, Johannes Nilsson (1757-1827), Breared 1801.
Lähtöhinta
40 000 - 50 000 SEK
Tarjoushistoria
Tarjous päättyi
Reilu varoitus
32 000

tarjouksesi
30 000

tarjouksesi
28 000

tarjouksesi
26 000

tarjouksesi
Tämänhetkinen tarjous:
32 000 SEK