4 st, fajans. Delft 1700-tal. Runda (3) profilerad (1) med dekor i underglasyrblått av trädgårdsmotiv. Diam 21-23 cm.
Kantnagg. Glasyrsprickor (1 tallrik)
Kirjaudu sisään
Kirjautuminen epäonnistui
Bukowskis käyttää evästeitä sisäänkirjautumisen yhteydessä. Aktivoi evästeiden (cookies) käyttö verkkotunnukselle www.bukowskis.com ja yritä uudelleen.