Ei yhteyttä palvelimeen
53
131175

BORDSPENDYL. Nyrokoko.

Lähtöhinta
3 000 - 3 500 SEK
272 - 318 EUR
290 - 338 USD
Vasarahinta
3 000 SEK
Tietoa ostamisesta
BORDSPENDYL. Nyrokoko.

Förgylld brons. Svängd form med dekor av elegant dam. Vit urtavla. Höjd 38 cm. Pendel medföljer.

Dekordel saknas, lagning baktill, möjligen senare urverk.

 Piilota
 Näytä lisää

759. Adriaen Cornelisz. Beeldemaker Attributed to, Dogs by the Kitchen Garden.
Lähtöhinta
20 000 - 25 000 SEK
Tarjoushistoria
16 000

tarjouksesi
Tarjous päättyi
Reilu varoitus
15 000

tarjouksesi
Tämänhetkinen tarjous:
16 000 SEK