Collectibles at auction right now at auction right now
See all objects at our auctions
Discover our theme auctions
Become a customer and start bidding
Read about our results
Do you have items you want to sell?
STAR WARS, Han Solo Carbonite POTF 92 back AFA80 Y-NM, Kenner 1985.
3 3/4" Han Solo Carbonite POTF 92 back i oöppnad originalförpackning. Graderad AFA80 Y-NM. Förseglad i akryllåda. Höjd ca 22,5 cm.
Smärre slitage och repor. Gulnad bubbla.
Kirjautuminen epäonnistui teknisistä syistä. Tarkista ystävällisesti että laitteesi nettiyhteys toimii.
Yritä ystävällisesti uudelleen ja ota yhteyttä Asiakaspalvelu jos ongelma ei poistu.