Furniture at auction right now
See all objects at our auctions
Discover our theme auctions
Become a customer and start bidding today
Read about our results
Do you have items you want to sell?
Uno & Östen Kristiansson,
Furu, lösa stoppade kuddar med klädsel i naturlinne. 94 x 86 cm, höjd 80 cm.
Smärre slitage av repor i furun. Fläckar, blekt, märken i textilen.
Kirjautuminen epäonnistui teknisistä syistä. Tarkista ystävällisesti että laitteesi nettiyhteys toimii.
Yritä ystävällisesti uudelleen ja ota yhteyttä Asiakaspalvelu jos ongelma ei poistu.