Ei yhteyttä palvelimeen

Lampetter i gustaviansk stil, ett par

För ett ljus vardera. Ovala förgyllda ramar med dekor och rosettkrön, svängd ljusarm i mässing. Höjd: 36,5 Bredd: 21 cm

Aningen lösaktigt krön och ljusarm. Smärre nagg och bortfall av färg. Stearinfläckar på ljusarm.

Huutokauppa päättyi
Onko sinulla vastaava esine jonka haluat arvioituttaa? Pohjoismaiden korkeimmat loppuhinnat meidän kauttamme myytäessä. Ota meihin yhteyttä.
Lähtöhinta
2 500 SEK
Huutokauppa on päättynyt.
Tietoa ostamisesta