"In Orgia", 2004
Signerad Lars Nilsson och daterad 2004 och numrerad 3/5 på etikett a tergo. C-print, silikon, glas 140 x 280 cm.
Installationen "In Orgia" visades på Moderna Museet, Stockholm, 2005.
Enligt uppgift finns varje stillbild från videoloopen In Orgia i en upplaga på 5 st.