302
227536

SEMIANTIK TÄBRIS. 417 x 328 cm.

Utropspris
16 000 - 18 000 SEK
1 450 - 1 640 EUR
1 550 - 1 740 USD
Klubbat pris
15 000 SEK

Rödmelerad botten med stora polykroma palmett- och blomslingor. Bred mörkblå huvudbård med stor palmett- och blomranka.

Ställvis slitage, något smutsig, fläckar varav en liten något stel, obetydliga malskador. Sidorna med smärre trampveck.

691. Roelof Koets, Sittande ung dam med hund i landskap.
Utropspris
20 000 - 25 000 SEK