584
253509

DAVID-ANDERSEN. garnityr, Norge sannolikt 1950-tal.

Utropspris
4 000 - 5 000 SEK
363 - 454 EUR
386 - 483 USD
Klubbat pris
Eva Seeman
Eva Seeman
Chefsspecialist, modernt och samtida konsthantverk och design
+46 (0)708 92 19 69

Förgylld sterling, vit och svart emalj, sammanlänkade blommor. Längd collier 40 cm, längd armband 19 cm. (2)

711. Elsa Beskow, Barnen flyger (ur "Resan till landet Längesen").
Utropspris
70 000 - 90 000 SEK