Utan titel, ur: "Maravillas con variaciones acrósticas en el jardín de Miró"
Färglitografi, 1975, signerad med blyerts 26/75, tryckt och utgiven av La Polígrafa, Barcelona. 47 x 33 cm, bladstorlek 79,8 x 53 cm (Arches).
Svagt gulnad (ej under passepartout).
Mourlot 1069.