496
314112

Okänd konstnär 1700-tal

Utropspris
3 000 - 4 000 SEK
272 - 363 EUR
290 - 386 USD
Klubbat pris
Malou Haglund
Malou Haglund
Värderingsman
+46 (0)727 33 27 20
Okänd konstnär 1700-tal

OKÄND KONSTNÄR, miniatyr, duk, 1700-tal.

Byfest. Rund, diameter 8.

Slitage, färgbortfall, repor.

Proveniens

Direktör Arne Nilsson, Sandviken.

820. Ferdinand Friedrich Weiss, Marin med segelfartyg utanför kust, ett par.
Utropspris
25 000 - 30 000 SEK