"Cloud Forest, 1", 2006
Signerad Denise Grünstein och daterad 2008 och numrerad 2/3 a tergo. C-Print, silikon, glas 120 x 150 cm.
Galleri Charlotte Lund, Stockholm.
Denise Grünstein, Bo Nilsson och Arja Miller, "Figure Out", 2010, avbildad uppslag sid 36-37.
Upplaga 3 + 1 AP.