"Club 55, Saint Tropez, 2000".
Signerad Håkan Ludwigson och numrerad 6/19. Framtagen senare. Digital Fine Art Print, bildyta 62,5 x 78 cm. Bladstorlek 74 x 105 cm.
The Photogallery, Halmstad.
Fotograferad för ett reportage i Condé Nast Traveler år 2000.