Signerad Mike och Doug Starn och daterad 2000-05 och numrerad 2/5 a tergo. Lambda digital C-print monterad på aluminium, 112 x 87,2 cm. Upplaga 5 + 3 AP.
Proveniens
Wetterling Gallery, Stockholm.