"Brigitte Bardot, Spain, 1971"
Signerad Terry O'Neill och numrerad 21/50. Gelatinsilverfotografi, bildyta 72 x 56 cm. Total upplaga 50 + 10 AP.
Tres Hombres Art, Halmstad.
Terry O'Neill, "Terry O'Neill: The A-Z of Fame", 2013, avbildad omslag samt helsida sid 21.