671
613921

ARMBAND med gammalslipade diamanter totalt ca 4.30 ct. Säkerhetskedja. Franska stämplar.

Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
2 730 - 3 630 EUR
2 900 - 3 870 USD
Klubbat pris

Kvalitet ca H-K/VS-SI. Vikt 28 gram. Längd ca 16 cm. Platina.

Nagg på två av de mindre diamanterna. Fattningar bör ses över.

833. Anders Zorn, "Delsbostintan".
Utropspris
1 000 000 - 1 200 000 SEK
800 000

780 000

800 000 SEK