"Bubbla"
Signerad Martina Münzing och daterad 2007-2009 a tergo. Olja på duk 100 x 80 cm.
Galleri Gunnar Olsson, Stockholm.
Martina Müntzing finns representerad på Moderna Museet Stockholm, Norrköpings konstmuseum, Dunkers kulturhus Helsingborg, Konstakademien Stockholm, Stockholms Universitet, Statenskonstråd och Stockholms landsting.