Signerad Gerard Malanga. Stämplad "Screen test by Malanga/Warhol" a tergo samt med stämpel i relief. Gelatinsilverfotografi, bildyta 49 x 36,5 cm. Bladstorlek 50,5 x 40,5 cm.