260
1178902

Sven Arne Gillgren, GAB, bägare, silver, Stockholm 1961.

Utropspris
3 000 - 5 000 SEK
272 - 454 EUR
290 - 483 USD
Klubbat pris

Invändigt förgylld. Fotlös, fasetterad, slät. Höjd 11 cm, vikt 226 gram.

Proveniens

Privat samling.

919. Roland Svensson, Skymning vid Sandhamns inlopp.
Utropspris
25 000 - 30 000 SEK
22 000

22 000 SEK