"Study for portrait of Pope Innocent X"
Färglitografi, 1989, signerad med blyerts 2/60, utgiven av Libraire Séguier för IRCAM, Centre Georges Pompidou, Paris. 95 x 69 cm, bladstorlek 116 x 77 cm.
Sabatier 14.
Denna litografi är efter den kända målningen utförd 1965.