122
1386926

The Ultravelvet Collection

(USA)
Utropspris
60 000 - 80 000 SEK
5 450 - 7 270 EUR
5 800 - 7 730 USD
Klubbat pris
51 000 SEK
Karin Aringer
Karin Aringer
Specialist fotografi och samtida konst
+46 (0)702 63 70 57
The Ultravelvet Collection
(USA)

"In Kiss We Trust", 2011

Signerad av Eric Hajjar & Meredith Rose (The Ultravelvet Collection) på etikett a tergo. Upplaga 3/3. Certifikat utfärdat av Guy Hepner Contemporary år 2011 medföljer. Digital lambda print 160 x 121,5 cm.

Proveniens

Guy Hepner, Hollywood.

647. Edme Antony Paul Noël, Gladiatoren (Uno avulso non deficit alter).
Utropspris
100 000 - 150 000 SEK
125 000

120 000

115 000

110 000

105 000

100 000

95 000

90 000

85 000

80 000

75 000

125 000 SEK