Benvitmelerat fält med blommande träd, cypresser och blomsterurna. Ljusblå nisch med blomslingor och urnor. Ljusblå huvudbård med blom-, palmett- och arabeskranka.
Obetydligt slitage, smutsig. Långsidorna med smärre skador och trampveck.