"Patrick Modiano (version av Nobeldiplom 2014)"
Signerad Jens Fänge. Akvarell och tusch på papper 33 x 21 cm.
Galleri Magnus Karlsson, Stockholm.
Jens Fänge utsågs 2014 till att skapa Nobeldiplomet. Detta är en av versionerna som han skapade innan han valde det slutgiltiga motivet.