Invändig förgyllning. Dekor i niello av heltäckande mönster på askens sidor, lock och botten med dekor av stadsvyer omgivna av rocailler och bladslingor. 9 x 4,5, höjd 4 cm. Vikt 135 gram.
Smärre slitage.
Auktionen avslutas
3 dagar 2 timmar
1 600
141
149
Utropspris
2 000 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 1 700 SEK. Läs mer.
Budhistorik (7 bud)
16 maj 20:18
1 600 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1. Det här budet har lagts av budbetjänten på uppdrag av kunden.
16 maj 20:18
1 500 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
16 maj 20:18
1 300 SEK
16 maj 20:18
1 200 SEK
16 maj 20:17
1 100 SEK
Hur bokar jag transport?
Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor
När levereras varan?