Diverse på auktion just nu
RAM, barock, 1600-talets slut eller tidigt 1700-tal.
Dekor av hopplister. Innermått ca 35,5 x 26,5, yttermått ca 57 x 49 cm.
Slitage, smärre skador, lagningar och kompletteringar.