Klockor på auktion just nu
18K guld, automatisk, safirglas, dag, datum, Presidentlänk, viklås, totalvikt 123,8 gram.
Cal 1556 Refnr. 1803 Serienr. 4203865 Verknr. DD022846
Åldersrelaterat slitage. Repor. Servad juni 2018 med 1 års garanti (kvitto medföljer).