Litograferad plåt. Stabsbil No 30 med fyra soldater. Gummihjul. Längd 21+15 cm. US JEEP med tre soldater ARNOLD 1950-tal. Längd 17 cm. Nyckel finns.
Märken. Slitage. Ej funktionstestad. Arnold-jeepe med skada vindruta.