BORSLAMPA, metall, 1960-tal.

BORSLAMPA, metall, 1960-tal.

Höjd 45 cm.

Ej funktionstestad, slitage.

Klubbat pris
35
385
37
Utropspris
150 EUR
Budhistorik (2 bud)
30 mar 2018 16:44
35 EUR
30 mar 2018 13:36
30 EUR