DOSER, silver och glas, 4 st, 1900-tal,

en med lock i cloisonne. Längd ca 3-7 cm.

Slitage.

Klubbat pris
1 200
109
116
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (19 bud)
5
27 maj 2018 16:59
1 200 SEK
27 maj 2018 16:56
1 100 SEK
27 maj 2018 16:56
1 001 SEK
27 maj 2018 16:56
1 000 SEK
27 maj 2018 16:56
950 SEK
26 maj 2018 14:45
900 SEK
24 maj 2018 21:37
850 SEK
24 maj 2018 21:37
800 SEK
24 maj 2018 21:37
800 SEK
24 maj 2018 21:37
750 SEK
24 maj 2018 21:37
700 SEK
24 maj 2018 21:37
650 SEK
24 maj 2018 21:37
600 SEK
24 maj 2018 21:37
550 SEK
24 maj 2018 21:37
500 SEK
24 maj 2018 21:37
450 SEK
24 maj 2018 21:37
400 SEK
23 maj 2018 17:16
350 SEK
19 maj 2018 22:00
300 SEK

587. Gaudy ett par örhängen med påhängen 18K vitguld med odlade pärlor.
Utropspris
10 000 - 12 000 SEK
15 000

14 000

13 000

12 000

11 000

10 000

9 500

9 000

8 500

15 000 SEK