Fanerad med palisander. På fyra raka kromade metallben med svart löstagbar plastinsats. Längd ca 59,5 cm, bredd ca 59,5 cm, höjd ca 40,5 cm.
Slitage. Repor. Fläckar.
CITES-intyg medföljer
Läs mer om CITES-bestämmelser här