ANNA FORSLING, vas, glas, signerad.

Klarglas med infärgade fält av vitt och lila. Höjd ca 14 cm.

Smärre slitage.

Klubbat pris
300
26
28
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (1 bud)
17 jun 2018 18:31
300 SEK