SÄNG, gustaviansk stil, 1900-tal, delvis äldre delar.

Målad. Bronserade detaljer. Skuren dekor. Längd ca 204, bredd 94, höjd 94 cm

Renoverad, kompletterad och omarbetad. Slitage. Märken. Torrsprickor. Färgbortfall.

Utropspris
4 000 SEK