STOLAR, ett par 1900-tal

STOLAR, ett par 1900-tal

Rödbetsade med flätad sits. Sitthöjd 43 cm.

Färgbortfall. Nedsutten och skadad flätning. Slitage.

Klubbat pris
3 201
291
309
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (12 bud)
29 jul 2018 22:05
3 201 SEK
29 jul 2018 22:04
3 001 SEK
29 jul 2018 22:04
3 000 SEK
29 jul 2018 22:04
2 200 SEK
29 jul 2018 22:04
2 000 SEK
29 jul 2018 22:04
1 600 SEK
29 jul 2018 22:04
1 500 SEK
29 jul 2018 22:04
1 300 SEK
29 jul 2018 22:04
1 200 SEK
29 jul 2018 20:44
1 100 SEK
29 jul 2018 20:44
1 000 SEK
24 jul 2018 20:29
300 SEK

474. Juvelbesatt etui, silver, guldinfattade diamanter och pärlor, Bolin, Moskva 1893-1899.
Utropspris
40 000 - 50 000 SEK
75 000

70 000

65 000

60 000

55 000

50 000

48 000

46 000

44 000

42 000

75 000 SEK