Ek och stålrör. Barkskåp inrett med spegel. Bredd 173. Djup 34,5. Höjd 164 cm. Nyckel finns.
Slitage. Repor. Märken. Smärre nagg. Något ranglig. Hål för ytterligare rör i ett hyllplan.