BORDSLAMPA, Bergboms, Sverige. 1900-talets andra hälft.

Fot av mässing. Etikettmärkt.
Total höjd 63 cm.

Anlupen. Åldersrelaterat slitage. Ej funktionstestad.

Klubbat pris
100
1 119
106
Utropspris
200 EUR
Budhistorik (1 bud)
15 jul 2018 21:46
100 EUR