SOFFBORD, 1900-talets slut.

SOFFBORD, 1900-talets slut.

Stomme i plexiglas med förgyllda beslag. Rektangulär glasskiva med avfasade hörn. Längd 125, bredd 70, höjd 41 cm.

Bruksslitage.

Klubbat pris
300
27
29
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (1 bud)
29 jul 2018 21:00
300 SEK

567. Ring 14K guld och silver med rosenslipade diamanter.
Utropspris
7 000 - 8 000 SEK
9 500

9 000

8 500

8 000

7 500

7 000

6 500

6 000

9 500 SEK